polskienglishdeutsch
top_picture_3

Wypoczynek na każdą kieszeń i każdą pogodę.

A G R O T U R Y S T Y K A

Oferujemy Państwu miejsca w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych z aneksami kuchennymi lub bez (łóżka jedno- lub dwuosobowe z możliwością dostawki). Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, WC, dostęp do sieci Internet, czajnik bezprzewodowy.

Dla gości pragnących większej prywatności oferujemy trzy urokliwe domki: domek na wyspie (6 osobowy), domek wiejski (4 osobowy) oraz domek na nóżce (2 osobowy). Domek na wyspie posiada salon z kominkiem, aneks kuchenny, łazienkę, oraz dwie sypialnie i toaletę na piętrze (polecany dla miłośników wędkowania). Domek wiejski posiada salon z przepięknym piecem z fajerkami, aneks kuchenny i łazienkę. Domek na nóżce polecamy szczególnie osobom pragnącym poczuć się znów jak dziecko. Domek połączony jest kładką z domkiem na drzewie dla dzieci i znajduje się na wysokości 2,5 m nad ziemią. Wszystkie wyżej wymienione domki znajdują się na terenie naszego gospodarstwa.

Dla dzieci oferujemy ogrodzony plac zabaw z uwielbianym przez maluchów drewnianym domkiem na drzewie (do którego dorośli nie mają wstępu!). Posiadamy foteliki do karmienia.

Gwarantujemy doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku w zgodzie z naturą: wędkowania, grzybobrania, wycieczek rowerowych. Posiadamy kajaki, rowery wodne. Zimą organizujemy ogniska i kuligi.

Szczególnie polecamy naszą domową kuchnię, opartą na ekologicznych produktach pochodzących z naszego gospodarstwa. Zapraszamy serdecznie!

line

Cennik

Noclegi:

Pokoje Domki
1-osobowy 70 zł / doba Na nóżce 150 zł / doba
2-osobowy 120 zł / doba Wiejski 180 zł / doba
3-osobowy 140 zł / doba Na wyspie 200 zł / doba
4-osobowy 180 zł / doba    

Posiłki:
śniadanie – 25 zł / osoba
obiadokolacja – 40 zł / osoba
dzieci do lat 3 – bezpłatnie
dzieci od 3 do 6 lat – 50% stawki.

 

W celu dokonania rezerwacji preferujemy kontakt mailowy: biuro@agro-raj.pl

Zwierzęta akceptujemy tylko w przypadku rezerwacji domku wiejskiego, domku na wyspie lub domku na nóżce.

Doba zaczyna się u nas o godzinie 15.00 a kończy o godzinie 12.00