polskienglishdeutsch
top_picture_7

Zabawa do białego rana

U R O C Z Y S T O Ś C I

Pragniemy zaprezentować Państwu naszą przepiękną, klimatyzowaną salę z nowoczesnym zapleczem kuchennym na 200 miejsc. Jest w pełni przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Organizujemy wszelkie imprezy okolicznościowe, kameralne i bardziej huczne, takie jak wesela, chrzciny, komunie, studniówki, urodziny, zjazdy rodzinne i wiele innych. Każda uroczystość jest dla nas tak samo ważna jak i dla Państwa, dlatego dokładamy wszelkich starań aby zorganizowana została perfekcyjnie.

Służymy pomocą i radą, menu układamy indywidualnie dla każdego klienta. Szczególnie polecamy naszą domową kuchnię opartą na produktach pochodzących z naszego ekologicznego gospodarstwa. Jeśli jest taka potrzeba dodatkowo ozdabiamy salę. Posiadamy m. in. pokrowce na krzesła, świeczniki, wazony. Urządzamy "kącik wiejski". Dla Pary Młodej oferujemy apartament gratis, a nocleg dla gości weselnych proponujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Dysponujemy dużym parkingiem.

Sala mieści się na terenie gospodarstwa agroturystycznego pośród wspaniałej zieleni, z dala od gwaru i hałasu miasta, dlatego jesteśmy idealnym miejscem na ślubną sesję zdjęciową.

Państwa zadowolenie jest dla nas największą nagrodą. Kiedy goście chcą do nas wrócić lub polecają nas znajomym, to jesteśmy dumni, że spełniliśmy ich oczekiwania w 100 procentach. Zapraszamy serdecznie!

Oferta weselna - plik do pobrania

Pobierz ofertę weselną

Obejrzyj naszą salę

pfr